Napisz do nas aby uzyskać dostęp do strefy klienta. Dzięki temu będziesz widział ceny naszych usług i produktów.

www.aktywwwni.pl » O nas

O nas

Agencja Reklamowa aktywwwni.pl powstała pod koniec 2008 roku. W tym czasie udało nam się przeprowadzić kilkadziesiąt udanych kampanii reklamowych i promocyjnych dla wielu firm i instytucji na terenie naszego miasta jak i całej Polski.

Na przestrzeni kilku lat dzięki solidnej pracy zdobyliśmy zaufanie kilkudziesięciu firm z którymi współpracujemy do tej pory.

W naszej pracy kierujemy się zawsze dobrem klienta kładąc nacisk na estetykę prac oraz dotrzymywanie umówionych terminów.

Przez wszystkie lata udało nam się zrealizować kilkanaście dużych projektów dla znanych marek i instytucji w Polsce a niekiedy w Europie

W roku 2009 naszym
kluczowym klientem była firma Wilczy Szaniec w miejscowości Gierłoż koło Kętrzyna. Wykonaliśmy dla niej szereg gadżetów reklamowych, pocztówek oraz harmonijki. Opracowaliśmy również mapy wraz ze szczegółowymi opisami w dwóch wersjach językowych. Również w tym roku opracowaliśmy materiały reklamowe dla Muzeum Stutthof w Sztutowie.

Rok później jednym z większych wyzwań była promocja jednego z kandydatów na prezydenta miasta Elbląg w wyborach samorządowych.

W roku 2011 na zlecenie firmy Marvell opracowaliśmy pamiątkowy album „Kazimierz Górski i jego Orły”. Album miał swoja premierę na stadionie Pepsi Arena w Warszawie w obecności znanych polityków, działaczy sportowych oraz sportowców.

Na początku 2012 roku sfinalizowaliśmy dużą realizację dla projektu „Pętla Żuławska” polegającą na opracowaniu 68 tablic informacyjno-promocyjnych zawierających stworzone przez nas mapy dróg wodnych pętli Żuławskiej. Dla projektu „Pętla Żuławska” przygotowaliśmy również system wystawienniczy w skład którego wchodziła mównica, ścianka reklamowa wraz z oświetleniem oraz stojaki na ulotki.

Nasza firma cały czas się rozwija i mamy nadzieję, że kolejne lata będą jeszcze bardziej owocne w ciekawe projekty.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Jesli chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowym asortymencie w naszej agencji wpisz poniżej swój adres e-mail i dodaj się do listy subskrybentów.

statystyka

Wypełnij formularz

wypełnij poprawnie poniższy formularz. Oddzwonimy lub napiszemy w celu umowienia się na spotkanie

Menu