Napisz do nas aby uzyskać dostęp do strefy klienta. Dzięki temu będziesz widział ceny naszych usług i produktów.

www.aktywwwni.pl » AKTYWNY CMS 2.0

AKTYWNY CMS 2.0

System aktywny CMS 2.0 to kolejna odsłona autorskiego systemu zarządzania treścią. Został napisany w trzech wersjach. Wersja podstawowa dedykowana dla stron internetowych, wersja rozbudowana dla serwisów internetowych oraz wersja shop dla sklepów on-line.

System został napisany przy użyciu najnowszych technologii tak aby nie stwarzał problemów dla użytkownika. Klient używający aplikację ma możliwość między innymi edytować, dodawać, usuwać treści zawarte na stronie. Dodawać galerię zdjęć itp.

Jeśli jest taka konieczność jesteśmy w stanie dopisać dodatkowe funkcjonalności do systemu aby dostosować się do potrzeb Klienta. Dodawaliśmy już moduł zamówień on-line dla restauracji. System wyliczający statystyki oraz uzupełniający tabeli ligowe na podstawie kolejek meczy piłkarskich. Dopisywaliśmy także moduł płatności sms-em za dostęp na określony czas do artykułów w serwisie internetowym.


Aktywny-shop 2.0 to wersja służą do obsługi sklepów internetowych. Dzięki tej wersji użytkownik ma możliwość zarządzania produktami, kontrolowania zamówień, wysyłania newslettera do subskrybentów, ustawiania promocji i wiele więcej. Tworząc aktywny-shop kierowaliśmy się głównie tym aby Klient mógł w jak najprostszy sposób zarządzać swoim sklepem on-line.

Jeśli jesteś zainteresowany którymś z produktów umów się z nami na bezpłatne testowanie.

Jesli chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowym asortymencie w naszej agencji wpisz poniżej swój adres e-mail i dodaj się do listy subskrybentów.

statystyka

Wypełnij formularz

wypełnij poprawnie poniższy formularz. Oddzwonimy lub napiszemy w celu umowienia się na spotkanie

Menu