Napisz do nas aby uzyskać dostęp do strefy klienta. Dzięki temu będziesz widział ceny naszych usług i produktów.

www.aktywwwni.pl » tekstylia, smycze

tekstylia, smycze

Smycze są idealnym gadżetem reklamowym. Zawsze przydatnym elementem na konferencjach, szkoleniach, meczach lub też po prostu praktycznym upominkiem, na którym można zawiesił klucze, plakietkę czy telefon. Wersja Simply to klasyczna smycz zakończona pojedynczym, niklowanym karabińczykiem, idealna do dużych akcji marketingowych. Szerokość taśmy 15mm. Wyprodukowana z wysokogatunkowej taśmy poliestrowej, na której wykonywany jest praktycznie niezniszczalny jednostronny nadruk pełnokolorowy.

Koszulki

Idealne rozwiązanie dla klientów, którzy pragną nabyć mniejsze partie koszulek z wybranym znakowaniem. Określony nadruk wykonywany jest przy zastosowaniu wprasowywanej pod bardzo wysoką temperaturę specjalnej folii. Tego typu znakowanie jest gwarantem długotrwałego użytkowania. Dodając do tego dobrą, niemiecką marką samych koszule, wykonanych z wysoko gatunkowej bawełny oraz uszytych z niezwykłą dbałością o detale wykończeniowe, otrzymujemy produkt idealny. Szukając funkcjonalnej reklamy, która nie zmusza nas do zakupu zbyt dużych partii towaru, należy sięgnąć po ten właśnie produkt. Jest on połączeniem wysokiej jakości, możliwości zakupu niskiego nakładu oraz funkcjonalnej reklamy.

Poniżej koszulki przygotowane przez naszą agencję na wybory miss Politechniki Gdańskiej

Jesli chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowym asortymencie w naszej agencji wpisz poniżej swój adres e-mail i dodaj się do listy subskrybentów.

statystyka

Wypełnij formularz

wypełnij poprawnie poniższy formularz. Oddzwonimy lub napiszemy w celu umowienia się na spotkanie

Menu