Napisz do nas aby uzyskać dostęp do strefy klienta. Dzięki temu będziesz widział ceny naszych usług i produktów.

www.aktywwwni.pl » Oferta

Oferta

Agencja Reklamowa aktywwwni.pl to marka, która zajmuje się pełn± gam± usług reklamowo-marketingowych. Doradzamy, projektujemy, tworzymy praktycznie każdy rodzaj reklamy.

Przeprowadzamy kompleksow± obsługę firm w zakresie identyfikacji wizualnej. Projektujemy logo, przygotowujemy materiały promocyjne (teczki ofertowe, foldery, wizytówki, ulotki itp.) zajmujemy się reklam± outdoor ł±cznie z montażem (szyldy, kasetony ¶wietlne, neony, litery styrodur, oklejanie witryn i samochodów) oraz projektujemy i wdrażamy strony internetowe.

Obszary po jakich się poruszamy to:
POLIGRAFIA, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, USŁUGI INTERNTOWE REKLAMA OUTDOOR, FOTOGRAFIA, GADŻETY REKLAMOWE.

Bogate do¶wiadczenie sprawia, że nasze projekty s± nowoczesne oraz funkcjonalne. Współpracujemy z drobnymi firmami na terenie naszego miasta jak również z instytucjami oraz firmami korporacyjnymi znanymi w całym kraju.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Przedstawiamy nasze propozycj± oraz strategi± marketingow± a nast±pnie przechodzimy do jej wdrażania. Cenimy sobie czas naszych klientów dlatego nasze realizacj± oddajemy zawsze terminowo.

PRZEJD¬ DO NASZYCH REALIZACJI

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług.
realizacje.jpg

Jesli chcesz otrzymywać informacje o promocjach i nowym asortymencie w naszej agencji wpisz poniżej swój adres e-mail i dodaj się do listy subskrybentów.

statystyka

Wypełnij formularz

wypełnij poprawnie poniższy formularz. Oddzwonimy lub napiszemy w celu umowienia się na spotkanie

Menu