hamburger icon
close menu icon
location icon Agencja Reklamowa Elbląg, ul.Saperów 10

AKTYWWWNI TO MY

Agencja Reklamowa aktywwwni.pl powstała pod koniec 2008 roku w Elblągu. Od samego początku swojej działalności zajmowaliśmy się projektowaniem reklam a w szczególności stron internetowych. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego stworzyliśmy kilka tysięcy projektów i obsłużyliśmy kilkadziesiąt firm z całej Polski. W naszym zespole znajdują się młodzi i kreatywni ludzie, którzy uwielbiają nieszablonowe realizację, w których możemy pokazać nasze możliwości.

Nasze projekty reprezentują twoją firmę na zewnątrz, to duża odpowiedzialność a więc staramy się to robić jak najlepiej.

Projektujemy loga, tworzymy koncepcję marketingowe oraz plany mające na celu zwiększyć sprzedaż w Państwa firmie poprzez odpowiednio dobraną formę reklamy. Staramy się, aby strony internetowe, które tworzymy były zgodne z aktualnymi trendami. W naszej pracy kierujemy się zawsze dobrem Klienta kładąc nacisk na estetykę prac oraz dotrzymywanie umówionych terminów.

Przez wszystkie lata udało nam się zrealizować kilkanaście dużych projektów dla znanych marek i instytucji w Polsce. Współpracujemy z fotografami, filmowcami, producentami reklam, dzięki czemu jesteśmy w stanie obsługiwać naszych Klientów kompleksowo. Nasza firma cały czas się rozwija, uczestniczymy w ciekawych branżowych szkoleniach mających na celu zwiększenie naszych kwalifikacji. Mamy nadzieję, że dzięki temu nasza praca będzie jeszcze bardziej efektywna a pozyskaną wiedzą marketingową będziemy mogli podzielić się z naszymi Klientami.

+0
lat na rynku
+0
zrealizowanych zleceń
+0m2
powierzchni biurowej

POZNAJMY SIĘ

Nasze biuro to 100m2 powierzchni. Dysponujemy nowoczesną salą konferencyjną, pokojem spotkań z Klientem, powierzchnią open space, w której codziennie powstają nowe kreatywne pomysły, jadalnią oraz małą pracownią produkcji reklam outdoor.  


oferteo badge
google badge
facebook badge

HISTORIA FIRMY

2008
Początek

Jak to zawsze w takich historiach bywa, nie było łatwo 15m2 w Elbląskim Inkubatorze Przedsiębiorczości. Wydrukowana oferta, laptop w torbie i ruszam w miasto szukać potencjalncych Klientów. Praca od rana do wieczora, która zaczyna przynosić pierwsze efekty.

obszar działania: Elbląg
biuro: 15m2
zespół: 1 osoby

2014
Pierwsza rekrutacja

Przeprowadzka do nowego większego biura. Mamy coraz więcej zleceń więc aby skrócić czas oczekiwania powiększamy zespół. Pojawiają się coraz częściej zlecenia z po za naszego miasta. Coraz bardziej zaczynamy wykożystywać moc internetu.

obszar działania: Elbląg + Trójmiasto
biuro: 40m2
zespół: 2 osoby

2016
Pierwszy Klient o zasięgu ogólnopolskim

Wielka szansa dla naszej agencji reklamowej, którą wykorzystaliśmy w 100%. W dwa lata wyposażyliśmy ponad 100 placówek nowo powstałego banku oraz przyczyniliśmy się do stworzenia wielu materiałów marketingowych. Wiązało się to z ciągłymi podróżami oraz opracowanie własnej produkcji mebli ze sklejki. Szukamy też nowego większego biura.

obszar działania: cała Polska
biuro: 60m2
zespół: 4 osoby + współpraca z firmami zewnętrznymi

2018
Zmiana procesów pozyskiwania Klienta

Polecenia i kampanie reklamowe przyczyniają się do większej liczby Ledów, z których generujemy nowych Klientów. 60% Klientów pochodzi z ruchu organicznego oraz z kampanii.
Wiele tematów zaczynamy i kończymy zdalnie, bez spotkania w biurze.

obszar działania: cała Polska
biuro: 60m2
zespół: 4 osoby

2021
Nowe wymarzone biuro

Napływ nowych Klientów sprawił, że do zespołu dołączyła kolejna osoba a coraz większa liczba spotkań oraz szkoleń zmusiła nas do kolejnej przeprowadzki. Tym razem to my możemy zaprojektować układ po naszemu. Nieustannie pracujemy nad naszymi procesami wewnętrznymi oraz mającymi wpływ na pozyskiwanie nowych Klientów.

obszar działania: cała Polska
biuro: 90m2
zespół: 5 osoby

KONTAKT

Agencja Reklamowa Aktywwwni.pl
dialog icon Saperów 10
82-300 Elbląg
ar@aktywwwni.pl
clock icon poniedziałek - piątek 8:00-16:00
zadzwoń:
znajdź nas w mediach społecznościowych
Copyright © 2024 aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda