hamburger icon
close menu icon
location icon Agencja Reklamowa Elbląg, ul.Saperów 10

OFERTA

Agencja Reklamowa aktywwwni.pl zajmuje się pełną gamą usług reklamowo-marketingowych. Doradzamy, projektujemy, tworzymy praktycznie każdy rodzaj reklamy. Obsługujemy firmy z całej Polski ale naszym głównym obszarem działania jest Elbląg oraz pobliskie miasta takie jak Malbork, Nowy Dwór Gdański, Tczew czy Gdańsk.

Przeprowadzamy kompleksową obsługę firm w zakresie identyfikacji wizualnej. Projektujemy logo, przygotowujemy materiały promocyjne (teczki ofertowe, foldery, wizytówki, ulotki itp.) zajmujemy się reklamą outdoor łącznie z montażem (szyldy, kasetony świetlne, neony, litery styrodur, oklejanie witryn i samochodów) oraz projektujemy i wdrażamy strony internetowe oraz sklepy internetowe. Zajmujemy się także prowadzeniem profili firmowych w mediach społecznościowych takich jak facebook czy instagram.

Obszary po jakich się poruszamy to: POLIGRAFIA, WYDRUKI WIELKOFORMATOWE, USŁUGI INTERNETOWE, REKLAMA OUTDOOR, FOTOGRAFIA, GADŻETY REKLAMOWE.

Bogate doświadczenie sprawia, że nasze projekty są nowoczesne oraz funkcjonalne. Współpracujemy z micro firmami na terenie naszego miasta jak również z instytucjami oraz firmami korporacyjnymi znanymi w całym kraju.


ZAKRES NASZYCH USŁUG:

KONTAKT

Agencja Reklamowa Aktywwwni.pl
dialog icon Saperów 10
82-300 Elbląg
ar@aktywwwni.pl
clock icon poniedziałek - piątek 8:00-16:00
zadzwoń:
znajdź nas w mediach społecznościowych
Copyright © 2024 aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda