location icon Agencja Reklamowa Elbląg, ul.Saperów 10

PRACA

Aktualne oferty pracy
Obecnie poszukujemy specjalistów do zespółu na stanowiska:

Junior Web Developer

Miejsce pracy: Elbląg

Poszukujemy "Juniora", który ma zacięcie do technologii internetowych i chce się szybko rozwijać pod kierunkiem bardziej doświadczonych kolegów.

OPIS STANOWISKA:
- programowanie stron internetowych
- tworzenie szablonów HTML/CSS na podstawie przygotowanych projektów graficznych,
- współpraca z zespołem projektantów, grafików i programistów przy tworzeniu aplikacji webowych i mobilnych.

WYMAGANIA:

- znajomość HTML5, CSS3, Bootstrap, RWD, PHP, Laravel
- umiejętność korzystania JavaScript, jQuery, Ajax, JSON
- podstawowa znajomość Adobe photoshop
- praca stacjonarna

MILE WIDZIANE:

znajomość technologii: Wordpress, Prestashop

OFERUJEMY:

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- możliwość uczestniczenia i współtworzenia innowacyjnych projektów,
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę nad ciekawymi i zaawansowanymi projektami IT,
- świetną, nieformalną atmosferę pracy,

Zainteresowane osoby prosimy o przysłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych na adres ar@aktywwwni.pl

Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Krzysztof Bachewicz z siedzibą w Elblągu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Agencja Reklamowa aktywwwni.pl Krzysztof Bachewicz z siedzibą w Elblągu przy ul. Saperów 10/1a. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

GRAFIK KREATYWNY - STAŻ

Grafik kreatywny

- tworzenie projektów graficznych, materiałów do druku,
- tworzenie layoutów stron internetowych, projektowanie logotypów
- współpraca z zespołem handlowym i produkcyjnym

WYMAGANIA:

- doświadczenia w projektowaniu materiałów graficznych i zdolności ilustracyjnych
- znajomości programu Photoshop, corel
- umiejętności DTP. Jeśli masz wątpliwości to zyskasz możliwość zdobycia doświadczenia
- Aktywności, energii, kreatywności i umiejętności pracy zespołowej
- chęci zdobywania wiedzy
- terminowości, samodzielności i odpowiedzialności za realizowane zadania
- poczucia estetyki

OFERUJEMY:

- Udział w ciekawych i ambitnych projektach
- Możliwość rozwoju zawodowego
- Pracę w miłej atmosferze i zgranym zespole

Przedstawiciel Handlowy

Agencja Reklamowa aktywwwni.pl powstała pod koniec 2008 roku w Elblągu. Od samego początku swojej działalności zajmowaliśmy się projektowaniem reklam a w szczególności stron internetowych. Od tamtej pory do dnia dzisiejszego stworzyliśmy kilka tysięcy projektów i obsłużyliśmy kilkadziesiąt firm z całej Polski. W naszym zespole znajdują się młodzi i kreatywni ludzie, którzy uwielbiają nieszablonowe realizację, w których możemy pokazać nasze możliwości.

- Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długofalowych, pozytywnych relacji biznesowych,
- Sprawowanie opieki nad klientem poprzez kompleksową obsługę - identyfikację potrzeb i oczekiwań, wycenę, prezentację produktu, udział w spotkaniach, negocjacje, bieżące doradztwo,
- Przygotowywanie ofert handlowych oraz przetargowych.

WYMAGANIA:

- Doświadczenia w sprzedaży produktów lub usług,
- Wiedzy na temat branży reklamowej,
- Doskonałej organizacji pracy własnej z uwagi na dużą samodzielność,
- Łatwości ustalania priorytetów i koordynowania wielu projektów jednocześnie

OFERUJEMY:

- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wynagrodzenie: podstawa plus atrakcyjny system premiowy,
- Niezbędny sprzęt ułatwiający pracę: telefon, laptop,
- Świetną, nieformalną atmosferę pracy,
- Wyjścia integracyjne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z klauzulą, dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych na adres ar@aktywwwni.pl

KONTAKT

Agencja Reklamowa Aktywwwni.pl
dialog icon Saperów 10
82-300 Elbląg
ar@aktywwwni.pl
clock icon poniedziałek - piątek 8:00-16:00
zadzwoń:
znajdź nas w mediach społecznościowych