hamburger icon
close menu icon
location icon Agencja Reklamowa Elbląg, ul.Saperów 10

PROGRAM PARTNERSKI

Rozwijamy się i uważamy, że współpraca zawsze daje pozytywne efekty. Dlatego zapraszamy agencje reklamowe do skorzystania z programu partnerskiego, którego warunki są przejrzyste i korzystne dla obu stron.

Korzystając z programu partnerskiego Twoim jedynym zadaniem będzie dostarczenie kontaktu do Klienta zainteresowanego usługą reklamową. To my omówimy z Klientem wszystkie szczegóły, napiszemy i przygotujemy strukturę strony. Opracujemy nowoczesną grafikę, zakodujemy i wdrożymy na serwer stronę internetową oraz uzupełnimy w treści. Klient otrzyma od nas finalny produkt gotowy do pracy :)

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą zapraszamy do kontaktu: tel. 503 092 153 lub e-mail: ar@aktywwwni.pl

DLACZEGO MY
Jesteśmy młodym i kreatywnym zespołem specjalistów w różnych dziedzinach marketingu. W swoim zespole mamy programistów, grafików oraz specjalistów od social media. Współpracujemy także z producentami reklam oraz z firmami montażowymi.

Zbudujemy marketing w Twojej firmie. Jesteśmy w stanie zaprojektować i wdrożyć w życie praktycznie każdy rodzaj reklamy.

Dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie dla Twojej firmy. Określ cel a my dobierzemy odpowiednie narzędzia marketingowe aby go osiągnąć.

Zapraszamy do współpracy, dołącz do najlepszych !

 

KONTAKT

Agencja Reklamowa Aktywwwni.pl
dialog icon Saperów 10
82-300 Elbląg
ar@aktywwwni.pl
clock icon poniedziałek - piątek 8:00-16:00
zadzwoń:
znajdź nas w mediach społecznościowych
Copyright © 2024 aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda