hamburger icon
close menu icon
location icon Agencja Reklamowa Elbląg, ul.Saperów 10

STUDIO GRAFICZNE

ofertaAgencja Reklamowa aktywwwni to także kreatywne studio graficzne. Jesteśmy w stanie zaprojektować praktycznie każdy materiał reklamowy. Projektujemy logotypy, identyfikację wizualne lub materiały reklamowe takie jak wizytówki, ulotki, foldery, banery reklamowe, teczki ofertowe, notesy oraz wszelkie inne materiały marketingowe. Nasze bogate doświadczenie oraz ciągła chęć rozwijania się sprawia, że nie boimy się żadnych realizacji. Projektowaliśmy kilkunasto stronne foldery lub ponad stu metrowe banery. Nasze projekty to nowoczesne podejście do designu.

Wiemy jak ważne są przejrzyste i czytelne materiały reklamowe. Rozumiemy wagę profesjonalnie zaprojektowanego logo wektorowego, które będzie stanowił znak rozpoznawczy Państwa firmy. Dlatego do naszej pracy podchodzimy maksymalnie profesjonalnie.

Jeżeli mamy do czynienia z nową firmą wchodząca dopiero na rynek spotykamy się z Klientem oraz przeprowadzamy rozmowę na temat oczekiwań. Omawiamy kierunki kolorystyczne oznakowania wizualnego oraz przedstawiamy koncepcję logotypu, który ma być znakiem rozpoznawczym firmy. W naszych projektach kierujemy się minimalizmem, transparentnością w przekazywaniu treści oraz profesjonalnym wyglądem.

Współpracujemy z wieloma drukarniami w całej Polsce więc oprócz projektów materiałów reklamowych zajmujemy się także ich realizacją. Przykładamy dużą wagę do jakości wydruków więc drukarnie, z którymi współpracujemy stoją na wysokim poziomie oraz są wyposażone w nowoczesne parki maszynowe. 

KONTAKT

Agencja Reklamowa Aktywwwni.pl
dialog icon Saperów 10
82-300 Elbląg
ar@aktywwwni.pl
clock icon poniedziałek - piątek 8:00-16:00
zadzwoń:
znajdź nas w mediach społecznościowych
Copyright © 2024 aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda