hamburger icon
close menu icon
location icon Agencja Reklamowa Elbląg, ul.Saperów 10

STRONY INTERNETOWE

wwwAgencja Reklamowa aktywwwni.pl
zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie tworzenia stron internetowych. Nasza praca cechuje się indywidualnym podejściem do każdej realizacji. Nie korzystamy z gotowych szablonów. Wszystkie grafiki tworzymy samodzielnie i staramy się aby były spójne z daną branżą.

Proces tworzenia zaczynamy od omówienia z Klientem funkcjonalności strony oraz kolorystyki. Na tej podstawie przygotowujemy grafikę. Po akceptacji przez Klienta przechodzimy do kodowania strony www oraz synchronizacji autorskiego systemu zarządzania treścią AKTYWNY CMS 2.0.

Na samym końcu wdrażamy stroną na serwer i uzupełniamy w treści. Etapem końcowym strony internetowej jest szkolenie z zarządzania i obsługi, tak aby każdy Klient mógł w przyszłości sam edytować własną stronę www.

Podczas 13 lat istnienia Agencji Reklamowej aktywwwni.pl stworzyliśmy ponad 200 stron internetowych na terenie całej Polski a także kilka realizacji było zagranicznych ale głównym obszarem naszego działania jest Elbląg oraz okolice, Olsztyn, Gdańsk, Gdynia.

 

 

KONTAKT

Agencja Reklamowa Aktywwwni.pl
dialog icon Saperów 10
82-300 Elbląg
ar@aktywwwni.pl
clock icon poniedziałek - piątek 8:00-16:00
zadzwoń:
znajdź nas w mediach społecznościowych
Copyright © 2024 aktywwwni.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.
Zgoda